Електронна заява для вступу

Наші випускники про нас: 

 

 

 

Смолярчук Сергій 

 (2013-2017 роки навчання)

 

   Всім привіт! Мене звати Смолярчук Сергій! Я учень Стрийського вищого художнього професійного училища, навчався у 5 групі, за професією "Виробник художніх виробів з дерева, верстатник деревообробних верстатів". Провчився я тут 4 роки, і не шкодую, що поступив сюди. Тут викладають справжні майстри своєї справи і навчають молодих спеціалістів на вищому рівні! Завдяки дружньому колективу,  мїй активності згодом я став головою учнівського самоврядування в училищі. За цей період навчання було дуже багато знайомств як з майстрами так і з учнями. Завдяки учнівському самоврядуванню для учнів та вчителів, організовують: свята, конкурси, різні вистави, поїздки і багато іншого...! Навчаючись, я засвоїв свою професію на відмінно, а також багато різного (тому що під час навчання, а також влітку діють гуртки на вибір) за що дякую всьому колективу училища! Тому я раджу цей навчальний заклад молодим студентам!

 

 

Ярослав Пиж

(2009-2013 роки навчання)

 

   Я навчався за професією "Живописець" 8 група. (керівник) Берездецький Р.І Навчаючись в школі, з нетерпінням чекав того дня, коли матиму змогу вивчати те, що справді люблю. Я люблю мистецтво. І в школі я не міг собі уявити, що замість математики чи фізики в мене будуть уроки рисунку чи живопису. (хоча деякий час і математика і фізика була і в училищі) Перші враження, коли попадаєш в нове середовище, завжди видаються емоційними (хоч часто ми цього намагаємось не показувати) Так було і в цьому випадку. Нові люди! Викладачі, майстри, студенти одногрупники. І ці спогади залишаються з вами на все життя, деколи у найменших деталях. Наприклад, моє перше знайомство з дуже хорошим другом та одногрупником з училища виглядало приблищно так: - Володя, а ти є в контакті? (просто не знав з чого почати розмову) (і ми то досі згадуєм, регочемо з того) І ми досі дружимо з ним. Особисто в мене залишилося багато друзів та близьких мені людей після навчаня, з якими ми і по сьогоднішній день підтримуємо зв'язок! Це також перевірка на витривалість, дружбу та довііру. Будуть моменти, (а вони обов'язково будуть), коли вам прийдеться зорганізовуватися як група, робити вибір в ту чи іншу кориссть. У вас буде маса проблем і питань, але це зробить вас лише сильнішими! Викладачі ( то фраза мабуть кращого студента, що закінчив навчання рік до того, коли я поступив. Саме його мама переконувала мою маму, поступити в училище. - «Наші керівники, то як другі мама і тато.») З викладачами у мене особисто досі залишилися хороші і навіть товариські відносини. Це вже трохи по-інакшому, ніж було у період навчання.  І це - нормально! Це процес виховання тебе як особистості та митця. За те сьогодні я можу в будь-який час зателефонувати, написати повідомлення чи просто прийти практично до кожного викладача, майстра чи кого-небудь з керівництва, але вже, потискаючи руку, та, посидівши за горнятком чаю, розповісти що відбувається в моєму житті. Справжні друзі, мудрі наставники, кохання, життєві випробування та маса історій, які ви до кінця життя будете пам'ятати та розказувати своїм дітям. Принаймні так було у мене. А що винесеш за час навчання – залежить тільки від Тебе! 


 

 

 

 

Вікторія Головецька

 (2012-2015 роки навчання)

 

   На правах випускниці групи №22 за професією "Візаж", можу з повною впевненістю сказати, що жодного разу не пошкодувала, що поступила в СВХПУ. Часто мене про це питають, чи варто? Чи щось навчать? Так!! Там навчать більше, ніж просто у професійному напрямку. Майстри і викладачі, які там працюють, дуже хороші люди насамперед, а це дуже важливо у наш час. Вони завжди підтримають і порадять. Кажу з власного досвіду. Я була однією з тих перших візажистів-випускниць. А підсумуючи все вище сказане, то сумую за тими часами, що навчалась в училищі, там постійно було багато корисних занять. Тому, ті хто зараз мають змогу там вчитись, беріть по максимуму з училища, бо знаю сама, що у житті пригодиться.На теперішній час я, разом з одногрупницями, відкрили салон краси "MISS"

  Знаєте, як приємно зустріти когось із викладачів або майстрів і згадати все, а майстри в нас були чесно, найкрутіші, а саме Оксана Петрівна Грещук та Галина Миколаївна Мущинка, які завжди були за нас і з нами, щоб не сталось. Чесно можу писати про цих людей дуже багато хорошого, але вони це знають самі. А підсумовуючи все вище сказане, то сумую за тими часами, що навчалась в училищі, там постійно було чим зайнятись, навчитись багато нового.

 

 

 

Марія Бряник

(2012-2015 роки навчання)

 

  Привіт. Мене звати Марія. Я навчалася у СВХПУ за професією "Перукар-модельєр". Навчанням це було важко назвати, адже на пари та виробничі я ходила як на свято.В цьому закладі молоді,веселі та розумні викладачі,які можуть знайти підхід до кожного учня та допомогти досконало оволодіти вибраною професією, в мене це була перукарська справа. Завдяки порадам майстрів виробничого навчання, я вже ось третій рік працюю в салоні краси. За час навчання у мене з'явилися нові знайомства та друзі, з якими ми брали  участь у різноманітних конкурсах з перукарського мистецтва і взагалі весело проводили час. І навіть зараз, згадавши роки проведені в училищі, стає сумно за цим чудовим періодом мого життя. А всім хто ще сумнівається вступати у СВХПУ чи ні , раджу відкинути всі сумніви...

 

 

 

 

Юрчишин Наталя 

(2012-2015 роки навчання)

 

   День за днем і  я  вже випускниця… І ось вже пройшли 3 роки після закінчення навчального закладу,  а скільки в пам’яті залишилось позитивних моментів: знайомство із навчальним закладом, вчителями та справді крутими майстрами своєї справи- які виконують свою роботу з любов’ю. Беручи участь у конкурсах професійної майстерності, я здобула призове місце, яке дало мені можливість продовжувати мені навчання в Києві.

  Художнє училище відкрило в мені талант, завдяки якому я займаюсь улюбленою справою і я себе гордо називаю-професійний візажист. Окрім того, пробую себе в ролі вчителя, сама проводжу курси макіяжу, вчу того, що вчили мене в стінах рідного училища, яке я ніколи не забуду!!!

  За декілька днів відкриття моєї власної студії, думаю виправдала всі ваші сподівання!!! Тепер можу з впевненістю рекомендувати всім СВХПУ, бо тут справді багато чого вчать. Вибір тільки за Вами!!! 

 

\

 

 

 

 

 

 

Марта Сов'як

 

   Я навчалася за професією "Живописець". Мої роки в училищі були дуже світлими і викладачі дуже компетентні, яким хотілося довіряти. Надзвичайно потрібну базу я там отримала. Бо потім був інститут, академія, де вже було так надійно і сімейно. Зараз я  працюю і навчаюся в Португалії. Викладаю в школі ( вчу дітей з української діаспори мистецтву). Маю майстерню, там малюю , проекти придумую. Беру активну участь у житті українських мігрантів, якщо кажуть - створюю позитивний імідж України.  

 

 

 

 

 

Ліля Лунич

 

    Навчання у стінах художнього училища згадую як одні з найкращих років мого життя. Я віднайшла там найкращих друзів, зустріла мудрих порадників, які в той час допомогли відкрити та розвинути мої таланти. З теплотою згадуються цікаві уроки Оксани Іванівни, Степана Михайловича, Павла Васильовича. Завдяки Людмилі Олексіївні я пізнала справжню перлину народного мистецтва - петриківський розпис. Ці люди справжні митці та хороші викладачі. В училищі завжди панувала тепла, доброзичлива та творча атмосфера, в якій панувала справжня любов до мистецтва. До сьогоднішнього часу в училищі  виховують талановиті творчі особистості. Без перебільшення, ті знання і вміння, що я отримала в художньому училищі стали визначальними в моєму мистецькому зрості. Завдяки  навчанню, я змогла віднайти свій життєвий шлях та улюблену роботу. Пишу ці слова зі щирою вдячністю. Бажаю художньому училищу творчого процвітання, талановитих учнів та здоров'я усім викладачами та майстрам! З повагою ваша вдячна учениця.

 

 

 

 

Тисовська Христина

(роки навчання 2013-2016р ) 

 

 

Я, Тисовська Христина, випускниця СВХПУ групи №23 за професією:"Візажист-стиліст"   В мене дуже швидко минули 3 роки навчання. І ось вже 2 рік, як я закінчила училище. Дуже хочеться повернутися в ці рідні стіни, цікаво проведений час... І далі навчатися...

       Після  закінчення навчання відкрила власну студію манікюру та педикюру "Lavanda Studio".Успішно проводжу курси навчання для початківців.Отримала ліцензію на впровадження власної методики навчання.

     Я рада, що навчалася саме тут під керівництвом досвідчених викладачів Віри Адамівни та Галини Миколаївни. Дякую Вам за чудові роки навчання! СВХПУ - який це навчальний заклад? Це училище є стартом для  самореалізації та досягнення реальних цілей! Це найкраще училище для сучасної молоді!