Електронна заява для вступу

У сфері трудової діяільності людей є професії, про які без перебільшення можна сказати "стара як світ". В Стрийському вищому художньому професійному училищі такі професії перживають нову хвилю розвитку, свого відродження. Серед них виробник художніх виробів з дерева, вестатник дереообробних верстатів. Столярні роботи належать до стародавніх галузей техніки, які безперервно вдоконалювалисяі досягали високого рівня розвитку.

Для навчання столярної справи училище має три навчальні теоретичні кабінети, п'ять навчально виробничих майстерень, які оснащені необхідними деревообробними верстатами. В майстерні для виготовлення корпусних меблів придбаний і працює форматно-розкрійний верстат фірми Holzmann, інструментіми та іншим устаткуванням.

Спеціаліст - випускник нашого училища за набутою професією з успіхом може працювати на будівницві (виготовляти та встановлювати вікна, двері, настеляти дерев'яну підлогу і паркетну підлогу), на меблевому підприємстві (виготовляти шафи, тумбочки, ліжка, дивани та інші меблі). Виконувати художні та мозаїчні роботи, виготовляти вироби в домашніх умовах.

 Alex Redmond Jersey