Електронна заява для вступу

Соціальна значимість професії в суспільстві підтверджується постійною потребою електрогазозварників та ковалів на ринку праці. У сфері послуг або при активних будівельних роботах, розробках родовищ нафти або газу, а також роботах меншого масштабу професійне знання зварювальної та ковальської справи, різних режимів зварювання, кування та їх застосування, а також уміння проводити різні види зварювання у всіх просторових положеннях завжди користується попитом.

ДПТНЗ «Стрийське вище художнє професійне училище» готує кваліфікованих робітників за такими професіями:

-         Електрогазозварник ІІ-ІІІ розряду

-         Коваль ручного кування ІІ-ІІІ розряду  

Для навчання майбутніх ковалів та електрогазозварників  наше училище має відповідно обладнані навчальні кабінети для проведення уроків спецдисциплін і навчально-виробничу майстерню, оснащену необхідними інструментами та механізмами для проведення виробничого навчання.

Випускник нашого училища за набутою професією може виконувати такі основні виробничі операції: зварювання різними способами, у різних просторових положеннях, зварювання деталей різних конфігурацій та розмірів, виконання наплавлення зношених деталей, з’єднання  елементів металоконструкцій, трубопроводів, деталей за допомогою зварювального апарату, виконання ручного кування простих деталей невеликої маси з додержанням розмірів та припусків на оброблення, гнуття простих виробів з листового металу за шаблонами та ескізами тощо.

Після завершення навчання  випускники нашого училища можуть продовжувати навчання у вищих навчальних закладах.

Потреба в робітничих кадрах у сфері обробки металу  є високою. Кваліфікований робітник відповідного розряду може працювати в будівельних організаціях,  комбінатах, майстернях,  ремонтних та житлово-комунальних управліннях, приватних фірмах або займатися індивідуальною діяльністю.

 У кузні музею народної архітектури та побуту "Шевченківський Гай"

 Magnus Paajarvi Authentic Jersey