Список викладачів ДПТНЗ

″Стрийське ВХПУ″ станом на 01.10.2019р. 

п/п

ПІП

Перелік предметів,

які викладає

примітка

1

Бандера Оксана Іванівна

біологія, екологія

спеціаліст І кат

2

Бандера Ольга Ярославівна

Суспільні дисципліни

спеціаліст ІІ кат.

3

Бандера Юрій Михайлович

Основи композиції , рисунок, живопис, технічне креслення; допуски і техн.. власт.  читання креслення; мистецтво.

 

спеціаліст вищої категорії;

старший викладач

4

Берездецький Роман Іванович

мистецтво

пластична анатомія.

спеціаліст вищої категорії;

старший викладач

5

Білик Оксана Юріївна

математика.

спеціаліст вищої категорії;

старший викладач

6

Блага  Анна Геннадіївна

Українська мова,

українська література.

спеціаліст ІІ кат.

7

Богдан Любов Дмитрівна

Фізика, астрономія, санітарія і гігієна,

 

спеціаліст І кат.

8

Борсукевич Андрій Васильович

Техн. і обладнання кованих робіт; обладнання і технологія  зварювальних робіт

спеціаліст вищої категорії; старший викладач

9

Ворок Михайло Остапович

Матеріалознавство,  технологія виконання художніх виробів з дерева,

креслення;  технологія пошуку роботи ; технологія  роботи на деревообробних верстатах,

729год

спеціаліст вищої категорії;

старший викладач

10

Гавран Ігор Теодорович

Захист Вітчизни;

будова і експлуатація вантаж.   втомобілів; технологія зварювальних робіт,; матеріалознавство; ПДР;

ОБДР

спеціаліст вищої категорії;

старший викладач

11

Гавронська Галина Богданівна

фізика, християнська етика, екологія

спеціаліст ІІ кат

12

Гаразд Оксана Степанівна

біологія і екологія,

Хімія,

спеціаліст вищої кат;

старший викладач

13

Глинська Леся Анатоліївна

англійська мова

спеціаліст ІІ кат.

14

Горохов’янка Андрій Ігорович

Фізичне

виховання,

750 год.

спеціаліст ІІ кат.

15

Джуха Уляна Богданівна

українська мова,

українська література

спеціаліст першої категорії

16

Задорецька Оксана Іванівна

живопис і кольорознавство; спецмалюнок;  Шрифти; матеріалознавство; технологія виконання художніх робіт

спеціаліст вищої категорії;

старший викладач

17

Іванчук Оксана Юріївна

Зарубіжна  література,

МСП

спеціаліст вищої категорії;

старший викладач

18

Ільницький Андрій Михайлович

Живопис,

малюнок ,

ліплення, мистецтво

спеціаліст вищої категорії;

старший викладач

19

Корчак Галина Петрівна

історія України

спеціаліст ІІ кат.

20

Лунич Микола Васильович

мистецтво, основи електротехніки, спец малювання, основи енергоефективності,

педагогічне звання «майстер виробничого навчання ІІ кат»

21

Лущак Тетяна Олександрівна

українська мова,

українська література

спеціаліст першої категорії

22

Малярчук Лариса Петрівна

українська мова,

українська література

спеціаліст вищої кат.

23

Матійців Надія Володимирівна

Англійська мова.

спеціаліст вищої кат.;

старший викладач.

24

Мачоган Микола Ярославович

Охорона праці,

ПДР, електротехніка

педагогічне звання «майстер виробничого навчання І кат»

25

Михайлишин Оксана Іванівна

математика, фізика і астрономія

спеціаліст  вищої кат

26

Пасимків Роман Любомирович

інформатика,

інформаційні технології

спеціаліст І кат.

27

Підсадоча Ольга Володимирівна

ділова етика,

психологія поведінки, професійна етика

 

28

Равлик Марія Василівна

Перукарська справа,

віражна справа,  технології

спеціаліст ІІ категорії.

29

Романчук Оксана Зиновіївна

Географія

спеціаліст вищої кат.

30

Сабан Степан Михайлович

Рисунок, живопис, мистецтво

спеціаліст вищої категорії; старший викладач

31

Савчин Ірина Йосифівна

Іісторія України,

громадянська освіта, основи правових знань, основи трудового законодавства.

спеціаліст ІІ кат

32

Сенько Павло Васильович

Перспектива,

основи композиції і моделювання, мистецтво

спеціаліст вищої категорії; старший викладач

33

Стефанишин Ірина Ігорівна

українська мова,

українська література

спеціаліст вищої кат.

 

34

Тимків Марія Михайлівна

фізичне виховання

спец. І кат

35

Чорній сергій Зиновійович

фізичне виховання

спец. Вищої кат. Старший викладач.

36

Чорнописька Ірина Ігорівна

німецька мова, українська мова, зарубіжна література

спеціаліст

37

Шишканинець Любов Іванівна

Історія України,

Всесвітня історія,

основи галузевої економіки,

спеціаліст І кат.

38

Ярещенко Любов Дмитрівна

Матеріалознавство,історія макіяжу і зачіски,

Манікюрна справа, основи пластичної анатомії,

Перукарська справа, стилістика, технології, основи санітарії і гігієни.

спеціаліст ІІ кат.