Електронна заява для вступу

Візажист характеризується як художник, полотном для роботи якого служить не папір, а обличчя або тіло. Візажист не просто вміє наносити макіяж. Це професіонал, який також розуміється в косметичних засобах, особливостях шкіри, кольорознавстві.

Виділяють кілька напрямків у роботі візажиста:

1. Візажист-естетик - є фахівцем з догляду за станом шкіри обличчя і з нанесення макіяжу

2. Візажист-стиліст - працює з особою, з- метою пошуку і створення повного образу в залежності від типу зовнішності і індивідуальних особливостей кожного клієнта.

3. Візажист - косметолог - визначає і підбирає відповідний тип косметики, який спрямований на усунення видимих дефектів, які можна прибрати без хірургічного втручання. Також цей фахівець займається виготовленням індивідуальних косметичних засобів.

Для того щоб стати професійним візажистом необхідно отримати відповідну освіту. Як правило візажисти навчаються в навчальних закладах різних видів макіяжу, іміджу, стилістики.

Професійний візажист володіє не тільки знаннями і навичками в галузі психології кольору, законів композиції і малюнка. Спеціаліст за обмежений час розташовує до себе клієнта і вдало пропонує йому найкраще з того, що вміє виконувати.

Візажист - одна з небагатьох професій, яку можна застосувати по відношенню до себе. Він створює імідж, робить людей стильними, чарівними і привабливими.

Стрийське ВХПУ запрошує Вас на навчання за професією "Візажист-стиліст", тут Ви зможете опанувати мистецтво макіяжу та стати професіоналом.

 

 Darren McFadden Jersey