Електронна заява для вступу

            Якщо Ви бажаєте в майбутньому реалізувати свій творчий та особистий потенціал, отримати задоволення від своєї роботи, почувати себе успішним та впевненим у житті, тоді ця професія для Вас.

            ДПТНЗ "Стрийське вище художнє професійне училище" здійснює навчання за професією: перукар(перукар-модельєр); манікюрник. Матеріально-технічна база навчального закладу відповідає вимогам забезпечення згідно державного стандарту. Для учнів які навчаються за даною професією діють 2 навчальні перукарні, 1 манікюрна майстерня та 2 кабінети професійно-теоретичної підготовки.

            В училищі ми навчаємо майбутніх спеціалістів розробляти та створювати образ в модельних стрижках, креативному фарбуванню, зачісках. Майбутні перукарі оволодівають тонкощами перукарських робіт ,а саме:

- класичні, модельні чоловічі, жіночі та дитячі стрижки;

- усі різновиди укладання волосся;

- мелірування, колорування, фарбування волосся;

- класична, вертикальна, спіральна хімічна завивка волосся;

- повсякденні, вечірні, весільні, конкурсні зачіски;

- моделювання зачісок, підбір макіяжу та створення образу;

- манікюр; різновиди нейл-арту.

            Викладачі навчають учнів дотримуватися певних етичних норм при спілкуванні з клієнтами та під час виконання професійних обов’язків. Учні нашого училища беруть активну участь у різноманітних конкурсах , кращі з них проходять виробничу практику в салонах краси "Буковель".

             Випускники працюють у салонах краси м.Стрий, Калуш, Сколе, Жидачів, Закарпаття, Львів та Київ. Випускник Шаробура Б.З. майстра в/н Кіндратишин Л.І. входить у 10 кращих перукарів України і проходить стажування у Франції.

 

 Tyreek Hill Womens Jersey