У ДПТНЗ "Стрийське ВХПУ" працює 116 працівників. 

З них:

- 18-керівного складу;

- 27-викладачів(17 загальноосвітніх предметів, 10 спецпредметів);

- 35-майстрів виробничого навчання;

- 11-службовців;

- 25-господарської служби.


Список педагогічних працівників які атестуються у 2019-2020 навчальному році:

- Ільницький Андрій Михайлович (викладач спецпредметів художнього профілю);

- Малярчук Лариса Петрівна (заступник деректора з навчальної роботи та викладач німецької мови);

- Бандера Оксана Іванівна (практичний психолог);

- Підсадоча Ольга Володимирівна (методист);

- Корчак Галина Петрівна (методист);

- Горохов'янка Андрій Ігорович (викладач фізичного виховання);

- Блага Анна Геннадіївна (викладач української мови та літератури);

- Чорнописька Ірина Ігорівна (викладач німецької мови);

- Гавронська Галина Богданівна (викладач фізики);

- Дідур Іванна Миколаївна (завідувач бібліотеки);

- Михайлюк Володимир Федорович (майстер виробничого навчання за професією "виробник художніх виробів з дерева, верстатник деревообробних верстатів");

- Шалайко Галина Василівна (майстер виробничого навчання за професією "живописець");

- Мельник Ігор Єремович (майстер виробничого навчання за професією "живописець");

- Сидорів Роман Михайлович (майстер виробничого навчання за професією "виробник художніх виробів з дерева, верстатник деревообробних верстаітв");

- Грещук Оксана Петрівна (майстер виробничого навчання за професією "візажист,візажист-стиліст");

- Микитин Лілія Василівна (майстер виробничого навчання за професією "перукар, перукар-модельєр, манікюрник");

- Мачоган Микола Ярославович (старший майстер, викладач спецдисциплін);

- Лунич Микола Васильович (старший майстер, викладач спецдисциплін).

 


         У рамках святкування 75-річчя з Дня заснування ДПТНЗ "Стрийське ВХПУ" у вересні 2019р. завідувач бібліотеки Дідур І.М. провела виховний захід "Історія навчального закладу"

Історія існування училища починається з жовтня 1944 року, коли на прикарпатській землі, в Стрию, на базі деревообробного комбінату було створено ремісниче училище № 1. Щедра прикарпатська земля талантами. Це і зумовило створення училища, власне, деревообробного профілю, такої спеціалізації. Пріоритетною професією на той час була професія столяра- червонодеревця. Йшли роки, змінювалась інфраструктура краю, виникла необхідність розширення переліку професій підготовки кваліфікованих робітників.

В 1962 році ремісниче училище № 1 стає будівельним училищем № 7. Училище переросло в багатогалузевий навчальний заклад з підготовки робітничих кадрів. Поряд з основною професією столяра готують малярів-штукатурів, мулярів.

В 1966 році проходить реорганізація системи трудових резервів в професійно-технічну освіту. Торкнулася реорганізація і цього училища: будівельне училище № 7 стає професійно- технічним училищем № 16, яке починає готувати робітничі кадри для всієї України і стає закладом підготовки енергобудівельників. Добрим був початок, що розпочався підготовкою столярів - червонодеревців. Таланти не обминали і нашу оселю.


 У листопаді 2019р. викладач німецької мови провела відкритий урок на тему "" 


 У грудні 2019р. викладач фізики Гавронська Галина Богданівна провела відкритий урок на тему "МЕХАНІЧНА РОБОТА ТА ПОТУЖНІСТЬ"


 У січні 2020р. під час педагогічних читань методист корчак ГП ознайомила присутніх з відео презентацією та доповідю на тему "Школа зростання педагогічної майстерності"

 


  У листопаді 2019р. викладачами української мови та літератури Малярчук Л.П., Стефанишин І.І., Джухою У.Б., Благою А.Г., Лущак Т.О., Чорнописька І.І., було проведено І етап ХХ Міжнароднього конкурсу  з української мови ім. П. Яцика та Х Міжнароднього мовно-літературного конкурсу ім Т. Шевченка, Всеукраїнський  радіодиктант. Призером  ІІ етапу ХХ Міжнароднього конкурсу з української мови ім П. Яцика стала учениця групи № 22 Максимів Діана Миколаївна яку підготувала викладач Лущак Т.О.


 У жовтні 2020 року викладач історії України Корчак Галина Петрівна провела відкритий урок на тему "Стрийщина крізь призму жіночих доль"